Tabule Dergi Ocak 2015 Sayısı

Derginin yüklenmesi bir kaç saniye sürebilir, lütfen bekleyiniz

Yeni bir yıl yeni umutlar demek. Bu umutlarımızı gerçekleştirmek için de çok çalışmamız gerek. O yüzden ben yeni yılı oturduğum yerden bana iyi şeyler getirecek bir şey olarak değil, hayatımda olmasını istediğim şeyler için yeni çalışmaların başlangıcı olarak görüyorum.
Geçtiğimiz yıla şöyle bir baktığımda ne kadar dolu dolu geçirdiğimi görüyorum. Yeni yılın eskisinden daha da dolu geçmesini umuyor ve bu amaçla çok çalışacağıma sizlerin nezdinde söz veriyorum kendi kendime.

Aralık sayısında Tabule Dergi için çok güzel bir başlangıç yapmış ve aramıza yeni bir yazar katmıştık. Ocak ayında da hızımızı kesmiyoruz ve sizlere yeni bir yazarımız daha olduğunun müjdesini veriyoruz.

yemekcininmekani.com kurucusu sevgili Nazlı bundan böyle her ay sağlıklı yemek tarifleri ve sağlıklı beslenme ipuçlarıyla aramızda olacak. Bunun özellikle sağlık problemleri dolayısıyla belli bir diyeti takip etmek zorunda olan okuyucularımız için harika bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda beslenme biçimini değiştirmek isteyenler için de bir motivasyon kaynağı olacağını sanıyorum.

Keyifli okumalar…

4 Comments

 1. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.
  Sağlıklı,mutlu ve başarılarla dolu bir 2015 olsun.Gülücükler yüzünüzden hiç eksilmesin.
  Sevgiler
  Filiz

  Reply
  • Çok teşekkür ederim Filiz’cim. Senin de yeni yılın kutlu olsun, yeni yılda tüm güzellikler seninle olsun, sevgiler…

   Reply
 2. Selam görselleri ve lezzetleri başarılı tarifler için teşekkürler

  Reply
  • Çok teşekkürler Arzu’cum..

   Reply

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: