Tabule Dergi Mayıs 2013 Sayısı

Derginin yüklenmesi bir kaç saniye sürebilir, lütfen bekleyiniz

2008 yılında çıktığımız Kevser’in Mutfağı yolculuğu yaklaşık 4,5 yılın ardından şimdi de Tabule Dergi’yle sizlerin karşısında. İçerisinde birçok yeni yemek tarifinin yanı sıra püf noktaları, özel inceleme dosyaları, bizzat kullandığım mutfak ürünleri hakkında bilgiler ve çok özel tavsiyeler de yer alıyor.

Kevser’in Mutfağı, yeni çağın iletişim platformu olan mobil dünyaya ilk defa Tarif Küpü yemek tarifleri mobil uygulaması ile giriş yaptı ve “yiyecek-içecek” kategorisinde birinciliğe yükselerek mobil alandaki başarısını kanıtladı.

Gündemdeki gelişmeleri yakından takip eden Kevser’in Mutfağı online dergi sektörüne de iddialı bir giriş yapıyor. Sizler için büyük bir özenle hazırladığımız Tabule Dergi bir blogger tarafından çıkarılmış olan ilk mobil dergi olması açısından alanında öncü olma özelliği de taşıyor.

Dergimizin ilk sayısı olması sebebiyle tecrübesizliğimizden kaynaklanan hatalarımız olacaktır. Bu konuda anlayışınıza sığınıyor ve yolumuza sizlerin yorum ve tavsiyeleriyle daha da güçlenerek devam etme sözü veriyoruz.
Sizler var oldukça ve Kevser’in Mutfağı’nı takip etmeye devam ettikçe, sizlerden aldığı destek ve ilhamla, Kevser’in Mutfağı her geçen gün daha da büyüyerek sizlere sen günceli, en güncel platformda sunmaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: