Tabule Dergi Kasım 2014 Sayısı

Derginin yüklenmesi bir kaç saniye sürebilir, lütfen bekleyiniz

Merhaba,

Nefis tarifler ve harika yazılarla dolu bir Tabule daha karşınızda. Bu ayki tariflerden özellikle zeytinli açmayı mutlaka denemenizi öneriyorum. Özellikle kalabalık hafta sonu kahvaltıları veya davet sofralarına çok yakışacaktır. Daha fazla çay içmeye başladığımız bu soğuk günlerde çayın yanında yenebilecek farklı tariflere ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Zeytinli açma da o tariflerden biri işte.

Zeytinli açma ve diğer nefis tariflerin yanı sıra en sık aldığım sorulardan biri olan “tereyağ yerine margarin kullanabilir miyim?” sorusunu da ayrıntılı olarak cevapladım bu sayıda. Aslına bakarsanız yağ kullanımı konusunda kafalardaki tüm soru işaretlerine yanıt olacağına inandığım çok ayrıntılı bir yazı hazırladım.

Bu sayının en güzel sürprizi de mutfak dekorasyonu konusunda hazırladığım ilham dosyası sanırım. Sizde de aynısı oluyor mu bilmiyorum ama ben mevsim geçişlerinde ev dekorasyonunda bazı değişiklikler yapmayı seviyorum. Bu konuda bana ilham veren fikirleri sizinle de paylaşmak istedim.

Son olarak bu yıl 4. sü düzenlenen Bumerang Blog Ödüllerinde En Çalışkan Blog kategorisinde adayım. Kasım ayının 20’sine kadar blogta yer alan oy ver butonuna tıklayarak oy verebilir ve beni destekleyebilirsiniz.

Sevgiler,

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: