Tabule Dergi Eylül 2016 Sayısı

Derginin yüklenmesi bir kaç saniye sürebilir, lütfen bekleyiniz

Tabule Dergi’nin 40. sayısı bu ve üzülerek söylüyorum ki son sayısı. Benim için her bir sayının hazırlık süreci çok ama çok keyifliydi. Her sayı için çok büyük heyecanla çalıştım. Ama itiraf etmem gerekiyor ki artık eskiden duyduğum heyecanı duymamaya başladım ve biliyorum ki insan heyecan duymadan yaptığı bir işte başarılı olamaz. Hayatım boyunca her zaman beni heyecanlandıran, yüreğimi ortaya koyarak çalışabileceğim işlerin peşinden koştum ve içimdeki pırpırı yitirdiğimi hissettiğim anda süreci uzatmadan bıraktım. Tabule Dergi için de aynısını yapıyorum.

Çok hüzünlü sözler geçiyor şu an aklımdan ama hiçbirini söylemeyeceğim. Onun yerine geleceğe dair umut cümleleri bırakmak istiyorum bu veda notuna. Bir şeyin bitişi daha güzel şeylerin başlangıcıdır çoğu zaman. Umuyorum ki Tabule Dergi’nin bitişi de yepyeni, herkes için çok güzel olacak şeylerin başlangıç tohumu olacak.

Tabule Dergi bana çok şey kattı, çok şey öğretti, çok güzel insanlarla tanışmama vesile oldu. Tabule Dergi’ye başladığım güne dönsem hiç düşünmeden aynı emeği vermeyi göze alarak yine çıkarırım. Unutulmaz bir anı olarak kalacak benim için. Bu yönüyle hüzünden çok mutluluk var içimde.

Derginin yayın hayatı boyunca Dergiye içerik katkısı sağlamış tüm yazarlara, her ay bıkmadan usanmadan dergiyi satır satır okumuş tüm okuyuculara canı gönülden teşekkür ediyorum. Siz olmasaydınız olmazdı inanın.

Hoşça kalın,
Sevgiler,

4 Comments

 1. Üzüldüm doğrusu…emek emek işlenmiş bir Dergiydi…Yüreğinize emeğinize sağlık…Ama heyecan bitince yapacak birşey kalmıyor…Bloglar da eskisi gibi değil…çok özlüyorum açıkçası…Ama şimdi daha hızlı mecralar var…instagram snapchat vs vs…ama bence blogların yerini alamaz…onlar daha anlık şeyler çünkü…:(:(:(sevgiler ilkay

  Reply
  • Nazik yorumun için çok teşekkür ederim İlkaycım, sevgiler…

   Reply
 2. Herbiri ayrı bir lezzet ve bilgi küpü olan Tabuleleri özellikle de Ramazan Tabulesini dört gözle bekleyen biri olarak son sayı olmasına çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Belki Ramazan’a özel sayı yayınlamaya devam edersiniz, ne güzel olur😊
  Saygılarımla

  Reply
 3. Basak Basak derginizi n yazikki cok gec takip ettim ama 40 sayidan sonar boyle guzel bir derginin yayin hayatinin bitmesine cok uzuldum.Ama yeni atilimlarda bulunacaginiz umidi biraz olsun rahatlatiyor.Tesekkur eder yeni atilimlarinizi sabirsizlikla bekliyorum.

  Reply

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: