Tabule Dergi Ekim 2014 Sayısı

Derginin yüklenmesi bir kaç saniye sürebilir, lütfen bekleyiniz

Bu yıl kış biraz ani bastırdı. Son baharın hüzünlü romantizmini yaşatmadı Eylül ayı. Ama ben Ekim’den umutluyum hala. Belki birkaç günlüğüne de olsa, yine geleceğim merak etmeyin ama biraz özleyin beni diyen yakıcı güneşi görebiliriz.

İşte o son bahar günlerine özel bir tatil rotası ve aktivite önerilerinden oluşan bir yazı hazırladım bu sayıda sizler için. Bolu-Yedigöller güneşli son bahar günlerinde hafta sonu kaçamağı için çok uygun bir nokta. 1 ya da 2 günlüğüne ziyaret edilip doğanın koynunda huzurlu saatler geçirebilirsiniz.
Ekim sayımızın bir diğer önemli bölümü de portakalbahcem.com’un kurucusu sevgili Mete Apaydın ile gerçekleştirdiğimiz röportaj. Bu kış narenciye alışverişinizin adresini değiştirmek isteyebilirsiniz bu röportajı okuduktan sonra.

Her zaman olduğu gibi birbirinden özel tariflerimiz de dergimizin vazgeçilmezleri elbette. Son baharın simgesi üzüm ile kışın sağlığınıza sağlık katacak, salatalarınızı lezzetlendirecek bir üzüm sirkesi yapmanın tam zamanı.

Yine bu sayıda büyük bir gizem aydınlanıyor ve herkesin merak ettiği bir soru cevabını buluyor: Aldığı kadar un ne kadardır?

Kefiyli okumalar…

2 Comments

  1. Derginizi okuyamıyorum. Nasıl okuyabileceğim hakkında bilgi verebilirmisiniz?

    Reply
    • Dergi kapağının üzerine read now/click to read (şimdi oku/okumak için tıkla) yazısına tıklayarak okuyabilirsiniz.

      Reply

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: